Ście i do siebie uśmiechnąć :)
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
W imieniu Zespołu z Regionu Północnego chciałbym Wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Oby te dziwne czasy, które teraz mamy, jak najszybciej minęły i abyśmy mogli spotkać się osobiście i do siebie uśmiechnąć :)
Dorzucę jeszcze życzenia szczęścia i zdrowia, tych nigdy nie jest za mało!
Wesołych i spokojnych Świąt!!!!
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 389
Stworzonych 30 dni: 1324
Wszystkich kartek: 1795151
Copyright by CreateGreetingCards.eu