Składam najszczersze życzenia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocy
składam najszczersze życzenia
dla funkcjonariuszy,
pracowników i ich rodzin.
Życzę Państwu, aby nadchodzące
Święta Wielkiej Nocy
napełniły Wasze serca
radością, nadzieją i dodały otuchy
do przezwyciężania wszelkich trudności.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 359
Stworzonych 30 dni: 1362
Wszystkich kartek: 1795160
Copyright by CreateGreetingCards.eu