Składam z powodu święta Twego urodzenia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Takie to szczere, proste życzenia
składam z powodu święta Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało żałości,
długich lat życia w szczęśliwości,
dobrego zdrowia i pomyślności,
jak najmniej smutków, dużo radości,
dużo przygód, morza wrażeń,
moc słodyczy, nic goryczy.
Oleńko Wszystkiego Najlepszego!!!
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 18
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 407
Stworzonych 30 dni: 1342
Wszystkich kartek: 1795169
Copyright by CreateGreetingCards.eu