Składam życzenia Pięknych Świąt:
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Z okazji Świąt
składam życzenia Pięknych Świąt:
słońca w sercu i na niebie :)
stołu obfitego w smakowite potrawy,
radosnych spotkań w gronie najbliższych,
spokoju i zdrowia, by nic, co nieistotne, nie zakłóciło wyjątkowego czasu i wiosennego optymizmu :)
WIOSENNEGO, WESOŁEGO ŚWIĘTOWANIA :)
Ewa Kalińska
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 69
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 374
Stworzonych 30 dni: 1566
Wszystkich kartek: 1795047
Copyright by CreateGreetingCards.eu