Sobiście i telefonicznie. Dziękuję wszystkim za okazaną pamięć i serce
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Kochani !!!
Chciałabym Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za życzenia urodzinowe na Fb, złożone osobiście i telefonicznie. Dziękuję wszystkim za okazaną pamięć i serce.
Oby się wszystkie spełniły :)
Pozdrawiam serdecznie ?
Edyta
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 29
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 400
Stworzonych 30 dni: 1392
Wszystkich kartek: 1795241
Copyright by CreateGreetingCards.eu