Tadaaaaam nie wiem czy do pana mieśmy przesłać ale
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Tadaaaaam nie wiem czy do pana mieśmy przesłać ale
robie bo jestem niesamiwitym dzieckeim :D
życze panu jak najlepszych świąt chociaż jeszcze
troche do nich jest by pan je spędził z rodziną
i z przyjaciółmi.
Życzy mery (christmas)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 63
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 368
Stworzonych 30 dni: 1560
Wszystkich kartek: 1795041
Copyright by CreateGreetingCards.eu