StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Te osobiste,telefoniczne,SMS,fb :)

Ads
Te osobiste,telefoniczne,SMS,fb :)
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe,
te osobiste,telefoniczne,SMS,fb :)
To były moje kolejne 18 urodziny ;) + 4, a dzięki Wam i Waszej szczerej życzliwości wszystko będzie w moim życiu NAJ !!!
"Bankowo" dożyję setki :) jak nie lepiej.
Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna.
Jesteście wspaniali.
Bo tak jak jedzenie bez soli jest mdłe,
tak solą dnia urodzin jest pamięć znajomych,
rodziny i przyjaciół. A solą życia są wartościowe osoby, które w nim goszczą.
Podobne kartki
Inspiracje
Więc ci życzę dużo fajnych rzeczy ♥️😘09.08.1980 - 09.08.2025Radością, szacunkiem i życzliwościąZ okazji Dnia Matki życzę Ci dużo zdrowia szczęścia i miłościPowiedz BabciuB jak babcia , nasza ukochana babcia babcia znaczy dużo i ażżżż za duuużo jest już starsza al
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 0 Stworzonych wczoraj: 103 Stworzonych 7 dni: 353 Stworzonych 30 dni: 1533 Wszystkich kartek: 1795081
Copyright by CreateGreetingCards.eu