To życzę szczęścia a nie dramatu
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to mi wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.
Życzy Teresa
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 44
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 415
Stworzonych 30 dni: 1407
Wszystkich kartek: 1795256
Copyright by CreateGreetingCards.eu