Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Minęło już 2 lat.
Ty ze mną- z Tobą ja.
Przeżyliśmy wspólnie trudne chwile,
Choć nie musiało być ich aż tyle.
Jednak tych dobrych starczyło
By Twe serce przy moim wciąż było.
Musimy więc zawsze razem być.
Przez świat za ręce iść.
Być dla siebie oparciem, nadzieją, zrozumieniem..
Być kochankiem i przyjacielem.
Bo to jest miłość-ona jest w Nas!
Kocham Cię bardzo i będę kochać cały czas!
Twoja.ULA
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 2
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 355
Stworzonych 30 dni: 1535
Wszystkich kartek: 1795083
Copyright by CreateGreetingCards.eu