W imieniu całej naszej klasy chcielibyśmy życzyć Pani radosnych świąt wielkanocnych, pokoju du
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Droga Pani Katarzyno!
W imieniu całej naszej klasy chcielibyśmy życzyć Pani radosnych świąt wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w ludzi - zwłaszcza w nas, swoich uczniów - umiejętności dostrzegania piękna tego świata. Niech Wielkanoc będzie czasem wytchnienia od codziennej pracy.
Dziękujemy za każdą chwilę, którą Pani nam poświęca i za wszystko co Pani dla nas robi!
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 10
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 399
Stworzonych 30 dni: 1334
Wszystkich kartek: 1795161
Copyright by CreateGreetingCards.eu