W imieniu dyrekcji oddziału życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Szanowni Państwo,
w imieniu dyrekcji oddziału życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych osób, w miłości, radości i ciepłej atmosferze. Wytrwałości w realizacji planów. Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil i spełni wszystkie marzenia.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 35
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 394
Stworzonych 30 dni: 1397
Wszystkich kartek: 1795195
Copyright by CreateGreetingCards.eu