W imieniu Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miejskiej w Kętach życzymy, aby Święta
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W imieniu Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miejskiej w Kętach życzymy, aby Święta Wielkanocne napełniły nasze serca miłością i duchowym bogactwem. Niech będzie to czas spędzony w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełen spokoju, prawdziwej radości i tak cennego zdrowia i pokoju, który w obecnych czasach jest szczególnie ważny.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 359
Stworzonych 30 dni: 1362
Wszystkich kartek: 1795160
Copyright by CreateGreetingCards.eu