W imieniu Pracowników RCKiK w Białymstoku, z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najser
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
W imieniu Pracowników RCKiK w Białymstoku, z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.
Niech Święta Wielkanocne przyniosą Państwu wytchnienie, radość, nadzieję i rodzinne ciepło,
a wiosna nowe siły oraz inspirację do realizacji planów zawodowych i osobistych.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor
Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Piotr Marek Radziwon
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 17
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 388
Stworzonych 30 dni: 1380
Wszystkich kartek: 1795229
Copyright by CreateGreetingCards.eu