W imieniu Pracowników RCKiK w Białymstoku, z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W imieniu Pracowników RCKiK w Białymstoku, z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu
najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.
Niech Święta Wielkanocne przyniosą Państwu wytchnienie, radość, nadzieję i rodzinne ciepło,
a wiosna nowe siły oraz inspirację do realizacji planów zawodowych i osobistych.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor
Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Piotr Marek Radziwon
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 16
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 387
Stworzonych 30 dni: 1379
Wszystkich kartek: 1795228
Copyright by CreateGreetingCards.eu