StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

W imieniu rodziców klas ósmych z całego serca chciałybyśmy podziękować Pani Dyrektor, Szanown

Ads
W imieniu rodziców klas ósmych z całego serca chciałybyśmy podziękować Pani Dyrektor, Szanown
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę

Treść kartki
W imieniu rodziców klas ósmych z całego serca chciałybyśmy podziękować Pani Dyrektor, Szanownemu Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom naszej szkoły za trud włożony w edukację oraz wychowanie naszych dzieci, za wiarę w ich możliwości, za wsparcie w trudnych chwilach i za ciepły uśmiech.........
DZIĘKUJEMY!
Radziłów 23.06.2026
Podobne kartki
Inspiracje
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA URODZINOWE♥️KOCHANA CIOCIU!    Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obPana Mieszka CentZ ogromną dumą i radością przyznajemy tenNiech smutek i lęki przed życiemNajlepsze życzenia urodzinowe od Siostry Izy dla siostry Karoliny:)
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 18 Stworzonych wczoraj: 29 Stworzonych 7 dni: 407 Stworzonych 30 dni: 1342 Wszystkich kartek: 1795169
Copyright by CreateGreetingCards.eu