W imieniu rodziców klas ósmych z całego serca chciałybyśmy podziękować Pani Dyrektor, Szanown
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W imieniu rodziców klas ósmych z całego serca chciałybyśmy podziękować Pani Dyrektor, Szanownemu Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom naszej szkoły za trud włożony w edukację oraz wychowanie naszych dzieci, za wiarę w ich możliwości, za wsparcie w trudnych chwilach i za ciepły uśmiech.........
DZIĘKUJEMY!
Radziłów 23.06.2026
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 18
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 407
Stworzonych 30 dni: 1342
Wszystkich kartek: 1795169
Copyright by CreateGreetingCards.eu