W imieniu sędziów i pracowników Wydziału II proszę przyjąć zaproszenie na wydziałowe spotkan
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Panie Prezesie
W imieniu sędziów i pracowników Wydziału II proszę przyjąć zaproszenie na wydziałowe spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2025 r. o godzinie 13.00
w sali konferencyjnej na parterze.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 8
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 379
Stworzonych 30 dni: 1371
Wszystkich kartek: 1795220
Copyright by CreateGreetingCards.eu