W imieniu własnym oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Olsze
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
W imieniu własnym oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Olszewce życzę , aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 4
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 363
Stworzonych 30 dni: 1366
Wszystkich kartek: 1795164
Copyright by CreateGreetingCards.eu