W imieniu własnym oraz zespołu w Legnicy składam najserdeczniejsze życzenia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W imieniu własnym oraz zespołu w Legnicy składam najserdeczniejsze życzenia.
Niech święta wielkanocne staną się okazją do odpoczynku,
a odradzająca się do życia przyroda przyniesie nadzieję
na kolejne miesiące!
Życzy Agnieszka
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 4
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 375
Stworzonych 30 dni: 1367
Wszystkich kartek: 1795216
Copyright by CreateGreetingCards.eu