W szkole Było świetnie. Była fajna tablica i pyszny obiadek
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
W szkole Było świetnie. Była fajna tablica i pyszny obiadek.
Fajnie było zobaczyć wszystkich na żywo.
Zaobserwowałem że w szkole jest mniej uczniów niż zwykle .to dlatego ponieważ mamy nauczanie hybrydowe
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 28
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 421
Stworzonych 30 dni: 1387
Wszystkich kartek: 1795151
Copyright by CreateGreetingCards.eu