W te święta magiczne,życzę wszystkiego dobrego
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W te święta magiczne,życzę wszystkiego dobrego.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką od Mikołaja życzę wesołych
dni i niech twój uśmiech zawszę zostanie
nie ruszony i szczęśliwy.
Życzy Karolina Szymańska
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 359
Stworzonych 30 dni: 1362
Wszystkich kartek: 1795160
Copyright by CreateGreetingCards.eu