W te święta Wielkanocne chciałabym życzyć przede wszystkim zdrowia, szczęścia, radości, świ
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
W te święta Wielkanocne chciałabym życzyć przede wszystkim zdrowia, szczęścia, radości, świąt spędzonych w najbliższym gronie i jeszcze więcej sukcesów zawodowych i prywatnych. Smacznego jajka, wiosennego nastroju i mokrego Śmigusa Dyngusa.
Wesołego Alleluja!!
Życzy Ola i Kamila Kowalczyk
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 44
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 415
Stworzonych 30 dni: 1407
Wszystkich kartek: 1795256
Copyright by CreateGreetingCards.eu