W tym Nowym Roku życzę jak najwięcej dobroci i życzliwości od ludzi, czasu spędzonego w gronie
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W tym Nowym Roku życzę jak najwięcej dobroci i życzliwości od ludzi, czasu spędzonego w gronie najbliższych, nadziei na lepsze jutro, serca przepełnionego miłością i wiarą oraz ogromu radości i optymizmu które rozpraszają trudy dnia codziennego.
Życzy Mateusz i Natalia Pytel!
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 303
Stworzonych 30 dni: 1479
Wszystkich kartek: 1794897
Copyright by CreateGreetingCards.eu