Wesołych Świąt! Życzą Monika i Wojtek z Fibcią i Felkiem
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W tej pięknej, świątecznej porze
życzę co tylko me serce wyrazić może,
zdrowia bo najważniejsze,
szczęścia bo najpotrzebniejsze,
miłości bo najpiękniejsza,
radości bo najweselsza,
pięknych marzeń bo bez nich nudno
i wielkich celów bo bez z nich żyć trudno.
Wesołych Świąt!
Życzą Monika i Wojtek
z Fibcią i Felkiem:)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 12
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 314
Stworzonych 30 dni: 1490
Wszystkich kartek: 1794908
Copyright by CreateGreetingCards.eu