Witaj Agnieszko! Z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Witaj Agnieszko!
Z okazji Świąt Wielkanocnych
dużo zdrowia,szczęścia,uśmiechu na twarzy
i mile spędzonych świąt w gronie najbliższych oraz mokrego dyngusa.
życzy Jacek z Marzenką
Wesołego Alleluja!!!
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 19
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 390
Stworzonych 30 dni: 1382
Wszystkich kartek: 1795231
Copyright by CreateGreetingCards.eu