StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Witajcie dziewczyny droga Ewo i Gabrysiu! Dziękuję za wasze życzenia, Było mi bardzo miło je od

Ads
Witajcie dziewczyny droga Ewo i Gabrysiu! Dziękuję za wasze życzenia, Było mi bardzo miło je od
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Zbieramy na nowe darmowe kartki!

Treść kartki
Witajcie dziewczyny droga Ewo i Gabrysiu! Dziękuję za wasze życzenia, Było mi bardzo miło je odczytać! Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę wam dużo zdrowia i uśmiechu w każdy dzień. Aby śniadanko z rodzinką smakowało, oraz bieganie za zającem się udało! Niech was nie zaskoczy mokry dyngus prosto w oczy! Życzy Szymon
Podobne kartki
Inspiracje
Im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w LęborkuNiech Jezus Zmartwychwstały też w sercach naszych żyje!
 
 Życzy MateuszCiepłych i zdrowychŁukaszku, Zdrowych, Pogodnych Świąt WielkanocnychZdrowych, Wesołych Świąt dla całej Państwa rodzinyŻyczę Ci znalezienia takiej pracy,  takich przyjaciół
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 15 Stworzonych wczoraj: 29 Stworzonych 7 dni: 404 Stworzonych 30 dni: 1339 Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu