Witam welołych świąt i plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssss niech nie dostane 2 z matmy bo
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
witam welołych świąt i plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssss niech nie dostane 2 z matmy bo mama mnie zabije z wszelkimi podziękowaniami dla 35 subskrybentów wsasd
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 47
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 406
Stworzonych 30 dni: 1409
Wszystkich kartek: 1795207
Copyright by CreateGreetingCards.eu