StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia, bo to mi wygląda na

Ads
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,  bo to mi wygląda na
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę

Treść kartki
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to mi wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.

Życzy TWOJE IMIĘ
Podobne kartki
Inspiracje
I życia nad śmiercią, będące przesłaniem nadchodzących Świąt stało się źródłem radoścDla wszystkich zdrowych, spokojnychPowiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w RzeszowiePłynącej z TajemnicyNiech zajączek szczodry będzie  i z jajeczkiem do Was przybędzie,  niechNiech ten czas będzie chwilą refleksji, odpoczynku i wytchnienia oraz napełni Nas optymizmem i na
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 1 Stworzonych wczoraj: 79 Stworzonych 7 dni: 360 Stworzonych 30 dni: 1363 Wszystkich kartek: 1795161
Copyright by CreateGreetingCards.eu