Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia, bo to mi wygląda na
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to mi wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.
Życzy TWOJE IMIĘ
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 360
Stworzonych 30 dni: 1363
Wszystkich kartek: 1795161
Copyright by CreateGreetingCards.eu