Wszystkiego dobrego na te Święta Wam życzę
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Wszystkiego dobrego na te Święta Wam życzę
miłości, spokoju i odpoczynku.
Pogody w sercach, pogody za oknami, radości.
Niech Święta Wielkanocne będą okazją
do okazywania wzajemnej życzliwości.
Życzę, aby wiosenne promienie słońca
wypełniały Wasze serce i domy ciepłem
i nadzieją na przyszłość
Katarzyna Konczewska
Dyrektor Zespołu Szkół nr 42 w Warszawie
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 29
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 388
Stworzonych 30 dni: 1391
Wszystkich kartek: 1795189
Copyright by CreateGreetingCards.eu