StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Wszystkiego dobrego życzę Wam w te Święta

Ads
Wszystkiego dobrego życzę Wam w te Święta
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
Wszystkiego dobrego życzę Wam w te Święta,
Żeby wesoło zabrzmiała kolęda.
Niech się cieszą Wasze buziaki,
Bo mega fajne z Was dzieciaki.
Mam nadzieję, że dużo zdrówka zdobędziecie
i w Nowy Rok z uśmiechem wejdziecie.



Życzy Oliwka
Podobne kartki
Inspiracje
Świąt radosnych,  przeżyć wzniosłych,  w zdrowiu, szczęściu iŻyczą Seba, Aga, Magda i Jacek SobejkoZdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życząŚmiechem i wspomnieniami oraz wszystkiego najlepszego w Nowym RokuZimnego szampana i Sylwka do rana! Izabela Gello wraz z pracownikami Wydziału ZasobówBardzo Ci dziękuję! Za opiekę
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 0 Stworzonych wczoraj: 44 Stworzonych 7 dni: 393 Stworzonych 30 dni: 1359 Wszystkich kartek: 1795123
Copyright by CreateGreetingCards.eu