Wszystkiego najlepszego
z okazji świąt
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Staropolskim obyczajem
dużo szynki życzę z jajem,
miodu pełne baryłeczki
oraz trochę gorzałeczki.
No a w lany poniedziałek
na kark wody pełen dzbanek.
Wszystkiego najlepszego
z okazji świąt.
Życzy Mateusz
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 33
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 404
Stworzonych 30 dni: 1396
Wszystkich kartek: 1795245
Copyright by CreateGreetingCards.eu