Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, życzę pani wszystkiego dobrego i żeby pani do nas w prz
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, życzę pani wszystkiego dobrego i żeby pani do nas w przyszłym roku wróciła!
Życzymy i czekamy.
~Antek Skrobisz~`
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 17
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 376
Stworzonych 30 dni: 1379
Wszystkich kartek: 1795177
Copyright by CreateGreetingCards.eu