?yczę bardzo Świąt Radosnych
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Drodzy Siedlczanie
Dziś Świąteczny czas,
dzwony biją w las.
Mały karpik się uśmiecha,
wnet na pierwszą gwiazdę czeka.
Uszka dziś się przysłuchują,
jak kolędę podśpiewują.
Barszczyk pięknie jest czerwony,
zaś jak zwykle zawstydzony.
Zdrowych Ciepłych i Pogodnych,
życzę bardzo Świąt Radosnych.
Życzy Szymon kl.4
SP nr.7 Siedlce
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 27
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 386
Stworzonych 30 dni: 1389
Wszystkich kartek: 1795187
Copyright by CreateGreetingCards.eu