?yczę też mnóstwa radości
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.
Życzą
Basia i Jarek
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 15
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 404
Stworzonych 30 dni: 1339
Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu