StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

?yczę Wam wszystkiego co najlepsze, 6 w totka i żeby nikt Was nie wkurwiał

Ads
?yczę Wam wszystkiego co najlepsze, 6 w totka i żeby nikt Was nie wkurwiał
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!

Treść kartki
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, 6 w totka i żeby nikt Was nie wkurwiał.
Podobne kartki
Inspiracje
Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gościMargo, Jula i Franek100 lat!!!!! Mordko MOJA:)Święta - wspaniały to czas,   zdarzają się tylko raz.    Więc sięRodzinka Rogalików43 lat temu ktoś przyszedł na świat 
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 7 Stworzonych wczoraj: 52 Stworzonych 7 dni: 378 Stworzonych 30 dni: 1370 Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu