Z całego serca dziękuję za każdy uśmiech, dobre słowo i ogromne zrozumienie. Dziękuję za cie
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
,,Człowiek jest Wielki,
Nie przez to co ma
Nie przez to kim jest,
Lecz przez to,
Czym dzieli się z innymi…”
Św. Jan Paweł II
Z całego serca dziękuję za każdy uśmiech, dobre słowo i ogromne zrozumienie. Dziękuję za cierpliwość, oraz za ciekawe lekcje Języka polskiego, które nie tylko uczyły, ale też inspirowały i zostaną w mojej pamięci na długo. Dziękuję za wiarę we mnie, nawet wtedy, gdy sam w siebie wątpiłem. Przepraszam, że nie zawsze wszystko mi wychodziło tak jak powinno, ale naprawdę starałem się i uczyłem najlepiej , jak potrafiłem. Jestem wdzięczny za poświęcony czas, serce i troskę, które wkładała Pani w nauczanie.
Z wdzięcznością
Patryk Piwowarczyk
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 7
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 378
Stworzonych 30 dni: 1370
Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu