Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym Państwu życzyć przede wszystkim wiele, wiele zdrowia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym Państwu życzyć przede wszystkim wiele, wiele zdrowia. Życzę Państwu, aby ten czas był czasem potrzebnego wytchnienia, z dala od wszelkich zmartwień. Niech wiara, nadzieja i miłość zagoszczą w Waszych sercach.
Edyta Mączeńska – radna Rady Miejskiej w Świątnikach Górnych
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 52
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 411
Stworzonych 30 dni: 1414
Wszystkich kartek: 1795212
Copyright by CreateGreetingCards.eu