Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym Wam serdecznie podziękować za cały trud, jaki wkładac
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Drodzy Pracownicy,
Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym Wam serdecznie podziękować za cały trud, jaki wkładacie w codzienną pracę. Naprawdę doceniam Wasze zaangażowanie, pomoc i to, że zawsze można na Was liczyć.
Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt, chwili odpoczynku oraz czasu spędzonego z najbliższymi. Niech to będzie dla Was moment, żeby złapać oddech i nabrać nowej energii.
Wszystkiego dobrego i dużo uśmiechu na co dzień!
Karolina
Kierownik Marketu
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 393
Stworzonych 30 dni: 1359
Wszystkich kartek: 1795123
Copyright by CreateGreetingCards.eu