Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju o
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju oraz wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Wasze serca nadzieją, optymizmem i nowa energią do podejmowania codziennych wyzwań.
Życzenia przesyła Małgorzata Bucka
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 35
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 394
Stworzonych 30 dni: 1397
Wszystkich kartek: 1795195
Copyright by CreateGreetingCards.eu