Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym życzyć wszystkiego co najlepsze :
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałabym życzyć wszystkiego co najlepsze :
dużo zdrowia oraz radości w ten wyjątkowy czas, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 11
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 382
Stworzonych 30 dni: 1374
Wszystkich kartek: 1795223
Copyright by CreateGreetingCards.eu