Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju w s
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy i Przedszkolaki !
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju w sercu. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen nadziei, wiosennego optymizmu oraz chwil spędzonych w gronie bliskich.
Życzymy Wam uśmiechu na co dzień, spełnienia marzeń i niegasnącej energii do tworzenia pięknego świata dla dzieci
Wesołego Alleluja!
W imieniu całej społeczności Przedszkola Samorządowego Nr 21 "Na Bojarach" w Białymstoku
Dyrektor Anna Borowska
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 303
Stworzonych 30 dni: 1479
Wszystkich kartek: 1794897
Copyright by CreateGreetingCards.eu