Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, dużo zdrowi
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery, szczęścia, pogody ducha, smacznego święconego jajka i mnóstwo wiosennego słońca.
Sabina i Darek z dziećmi
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 75
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 428
Stworzonych 30 dni: 1608
Wszystkich kartek: 1795156
Copyright by CreateGreetingCards.eu