Z okazji Świąt Wielkanocy składam Zarządowi oraz wszystkim pracownikom najlepsze i szczere życz
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocy składam Zarządowi oraz wszystkim pracownikom najlepsze i szczere życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości !!!
Życzy Grzegorz Baraniecki
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 11
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 382
Stworzonych 30 dni: 1374
Wszystkich kartek: 1795223
Copyright by CreateGreetingCards.eu