Z okazji Świąt, życzymy wam wszystkiego najlepszego! Niech ten czas będzie odpoczynkiem, czasem
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Ho ho ho, co to był za rok !!!
Z okazji Świąt, życzymy wam wszystkiego najlepszego! Niech ten czas będzie odpoczynkiem, czasem spędzonym z waszymi bliskimi, w przemiłej atmosferze, za którą każdy z nas w tym roku tęsknił.
Dziękujemy wam, że jesteście z nami !
Fab-Tech Racing
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 93
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 398
Stworzonych 30 dni: 1590
Wszystkich kartek: 1795071
Copyright by CreateGreetingCards.eu