Zapraszam Agnieszkę z Tymonem na 18-nastkowy obiad dnia 07.03.2020.o godzinie 16.00 do restauracji
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Zaproszenie.
Zapraszam Agnieszkę z Tymonem na 18-nastkowy obiad dnia 07.03.2020.o godzinie 16.00 do restauracji Kameralna .
Wiktoria
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 7
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 378
Stworzonych 30 dni: 1370
Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu