Zapraszamy Wszystkich Pracowników na spotkanie WIELKANOCNE, które odbędzie się w dniu 10.04.2025
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Zapraszamy Wszystkich Pracowników na spotkanie WIELKANOCNE, które odbędzie się w dniu 10.04.2025 r. na jadalni o godzinie 13.30.
Będziemy także gościć przedstawiciela Kurii Prowincjalnej Brata Pawła Kulkę.
Dyrektor Przeor
Tomasz Półchłopek br. Grzegorz Kołtun
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 360
Stworzonych 30 dni: 1363
Wszystkich kartek: 1795161
Copyright by CreateGreetingCards.eu