Zatem staropolskim obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Zatem staropolskim obyczajem,
dużo szynki życzę z jajem,
niech zające i barany,
pospełniają Wasze plany.
Święta to jest czas wyżerki,
porzućcie wszystkie swe rozterki.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej Wielkanocy.
Życzy Marian
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 93
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 398
Stworzonych 30 dni: 1590
Wszystkich kartek: 1795071
Copyright by CreateGreetingCards.eu