StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Życzą Marek,Ewa,Beata i Julia

Ads
Życzą Marek,Ewa,Beata i Julia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę

Treść kartki
Gdy nadejdzie czas Wigilii
i opłatek weźmiesz w ręce,
choć ja będę gdzieś w oddali
z Tobą zawsze moje serce.
Gdy przełamiesz ten opłatek,
o mnie wspomnij na ostatek.
Ja życzenia ślę Ci stąd
i wesołych życzę Świąt.

Życzą Marek,Ewa,Beata i Julia.
Podobne kartki
Inspiracje
Monika i JairoSz. P. Jerzego Buszkowskiego?yczę ci dużo uśmiechu ,dobrej zabawy.Byś była wytrwała w dążeniu do swoich celów oraz marZdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych pełnych miłoścSpokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia MonikaŻyczą Pracownicy Oddziału w Strzelinie Filii Ziębice oraz POK Kondratowice
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 29 Stworzonych wczoraj: 79 Stworzonych 7 dni: 388 Stworzonych 30 dni: 1391 Wszystkich kartek: 1795189
Copyright by CreateGreetingCards.eu