Życzą Monika Marcin i Alanek
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Na te Święta Wielkanocne ściskam Ciebie jeszcze mocniej
Zasiedzieliśmy się w domu, święcić jajek nie ma komu
Chciałbym z Tobą znów się spotkać i beztrosko razem pośmiać
Życzę zdrowia, pomyślności w epidemii bezsilności
Co za święta bez dyngusa, niech się skończy czas wirusa!
Niech już wszystko znowu hula.
Wesołego Alleluja!
Życzą Monika Marcin i Alanek
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 18
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 407
Stworzonych 30 dni: 1342
Wszystkich kartek: 1795169
Copyright by CreateGreetingCards.eu