Życzą pani Tereska i pani Paulina
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!!!
Wielkanoc już blisko i wiosna jest w pełni,
na ten czas świateczny niech się wszystko spełni- zdrowie niechaj będzie, bo to najważniejsze, radość, miłość, wiara i po prostu szczęście...
Życzą pani Tereska i pani Paulina.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 29
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 422
Stworzonych 30 dni: 1388
Wszystkich kartek: 1795152
Copyright by CreateGreetingCards.eu