Życzę, aby te Święta Wielkanocne były dla
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Droga Pani Agnieszko!
Życzę, aby te Święta Wielkanocne były dla
Pani zdrowe, szczęśliwe i miłe, by Pani odpoczęła.
Dużo prezentów od Zajączka i mokrego śmigusa -dyngusa.
Życzy Klara Pawlak
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 25
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 418
Stworzonych 30 dni: 1384
Wszystkich kartek: 1795148
Copyright by CreateGreetingCards.eu